Kolínský majáles 2019

Kolínský Majáles ohlásil svůj třetí ročník a první jména. Vystoupí McGey i WWW

Už potřetí se může Kolín těšit na studentský kulturní festival Kolínský Majáles. Stejně jako v předchozích letech ani letos nebude chybět hudba, divadlo, přednášky ani slam poetry. Datum třetího ročníku připadlo na 24. až 26. května a mezi headlinery jsou jména jako McGey, Zrní, Bert and Friends nebo WWW.

Letošní ročník Kolínského Majálesu bude ve svém formátu velmi podobný tomu loňskému – festival se bude konat na konci května a trvat bude opět tři dny.

Návštěvníci se budou znovu moct těšit také na Klubovou noc v Baru Pod Hodinama, velký open air na Kmochově ostrově nebo na přednášky ve Skautském institutu.

Přestože celý program majálesu zatím není odtajněn, už teď se mohou návštěvníci těšit například na rappera McGeye nebo kapely Zrní, Bert and Friends a WWW. Novinkou letošního ročníku bude také větší využití areálu Kmochova ostrova nebo workshopy. Další programové body budou postupně oznámeny na stránkách Kolínského Majálesu a na facebookové události v průběhu dubna.

Lístky na Kolínský Majáles jsou k dostání už nyní v předprodeji přes distribuční síť GoOut.cz. Návštěvníci si je ale budou moct koupit i na místě.

Další informace

Potřebné informace týkající se programu a průběhu festivalu naleznete přehledně na stránce http://kolinskymajales.cz a na facebookových stránkách Kolínského Majálesu.