KONEC

Tak už je konec května, všichni maturanti si vyzvedli svá poslední vysvědčení z této školy a nadešel čas, abych se s vámi já, Petr Plachý, za redakční tým OFFšem rozloučil.

Přijde mi to jako včera, když jsem naťukával první článek do klávesnice svého již bývalého notebooku. Od té doby jsem se toho určitě spoustu naučil a taky jsem pochopil, jaká je to dřina, zkusit přijít vždy s něčím novým a neopakovat stále stejné věty a slovní spojení. Snad se mi to dařilo, i když vím, že ne vždy jsem byl sám se sebou spokojený na 100%. Ale dost už o mně. Tohle by mělo být převážně o Vás, kteří jste naše články četli… Hrozně moc Vám děkujeme za to, že jste tak dlouho vydrželi a že jste jednou za čas klikli na to naše tlačítko OFF. Kdyby nebylo čtenářů, nebylo by ani článků…

A že těch se nám za celou dobu nahromadilo opravdu hodně. Přesněji tedy 242. Za to můžeme vděčit celkem 47 autorům, kteří svými slovy pomohli v rozvoji našeho malého webu. Nejde poděkovat každému zvlášť, tak vyberu alespoň ty, kteří napsali nejvíce příspěvků. Na prvním místě stojí Kačka Němcová se svými 32 články, další je Terka Švachová s 22 články a další pak Eliška Šebestová s 20 články. Vám, holky, opravdu moc děkujeme a nebýt Vás, opravdu nevím, co bychom si někdy počali. Doufám, že Vám všem, kteří jste někdy něco napsali, to v něčem pomohlo a nebudete litovat času, který jste do svého úsilí vložili.

Když už tu tak házím různé statistiky, přidám i další číslo – 60 848. Tolik zobrazení za celých těch 820 dní fungování webu bylo. Je to naprosto neuvěřitelné číslo. Nikdy jsme v nic takového ani nedoufali.

A i když mě osobně velmi mrzí, že web končí, jsem rád za to, že vůbec vznikl a stal se součástí studentského života. Snad si třeba vzpomenete alespoň na jeden článeček, který jste někdy od nás četli, třeba si vybavíte text, u kterého jste se zasmáli nebo se jen na chvíli zastavili a zamysleli se. Chceme Vám také moc poděkovat za jakékoli reakce nebo jakýkoli ten „lajk“ u příspěvku, který vždycky hrozně moc potěšil ?

No ale už dost rozplývání a smutnění, život jde dál. Články zůstanou na webu dostupné někdy do podzimu 2019, takže kdybyste chtěli, můžete si je do té doby prohlížet. Za sebe Vám přeji do budoucna jen to nejlepší, ať dokážete všechno, co chcete, a ať se Vám daří. Určitě se spolu potkáme na různých akcích a projektech, tak budu rád, když prohodíme pár slov ?

Za celý redakční tým OFFšem Petr Plachý