Redaktoři

 

Eliška Šebestová

Už od malička jsem si ráda vymýšlela různé příběhy a písničky. Škoda, že většina z toho není nikde zaznamenaná. Časem se to omezilo jen na školní slohovky, ale pak jsem se díky mé třídní učitelce a literární soutěži Macharovo pero znovu rozepsala. S nástupem na gympl přišla nabídka psát na studentský web. Zkusila jsem to a baví mě to. Jinak jsem duší i tělem skautka. Vedu oddíl dětí ve věku od 6-11 let a je to super. Vidím ve skautingu smysl a velký potenciál. Máme skvělou partu a spoustu příležitostí. Volný čas tedy obvykle věnuji právě skautům. Najdou se i chvíle, kdy si jedu na kole někam fotit. Baví mě koukat se na svět z různých úhlů pohledu a zaznamenávat je, ať už formou fotografií či psaného textu.

Příspěvky autora


Kačka Němcová

Už jen ta skutečnost, že jsem měla obrovský problém napsat o sobě pár vět, které by mě charakterizovaly, vypovídá o tom, že nejsem moc sdílná. Alespoň ne k lidem, o kterých já vůbec nic nevím. Ale třeba o mně něco vyčtete mezi řádky v jednom z mých článků, které se pokusím pravidelně přidávat. Ale znáte sliby… Jinak jsem docela milý a optimistický člověk. Většinou. Teda mimo školy, kterou zatím zvládám docela procházet. Abyste viděli na mé tváři úsměv (nebo mě slyšeli chrochtnout – ano, když se směju, chrochtám), museli byste mě buď zahlédnout venku při běhu, při čtení knížky a popíjení čaje či kávy, nebo mě potkat na procházce s foťákem. Teď ještě k tomu chrochtání… já se za to stydím a snažím se to hlídat, jak to jen jde, ale pokud ze mě někdy tenhle pazvuk vyletí, věřte, že můj smích je vážně upřímný!

Příspěvky autora


Petr Plachý

Než jsem se já vůbec dostal k tomu, abych sem na web něco napsal, tak to taky chvíli trvalo. Moje původní úloha zde na webu byla úplně jiná – k nové vznikající myšlence něčeho, kam by mohli studenti dle své libosti přispívat všemožnými zážitky, zkušenostmi nebo například úvahami, jsem se přihlásil s tím, že se pokusím dát web dohromady po technické stránce. Avšak jak šel čas, tak i mně se chtělo něco málo napsat a o něco se s vámi podělit. Proto zde pod mým jménem můžete najít různé filmové recenze, ale jako takový malý „hec“ jsem stvořil i pár článků s Vánoční tématikou. Představivosti se meze nekladou.

Příspěvky autora


Terka Švachová (Maturant 2018)

Ahoj, jmenuji se Tereza, ale většinou o mně uslyšíte jako o Švachyně nebo Švachové (Terezu upřímně nesnáším). Někdo mě ale zná jen díky mému smíchu, protože prosměju tak 3/4 dne 🙂 .
Mám ráda sport, zábavu a jídlo. Jsem švihlá, cílevědomá a někdy i nepořádná (podle rodičů teda). V budoucnu bych se chtěla dostat na vysněnou VŠ, hodně cestovat a pořádně si užívat život.

Příspěvky autora


Občasní přispěvatelé: