O projektu

Nápad založit studentské webové stránky vznikl někdy v červnu 2016. Dřív existovaly na středních školách studentské časopisy, dneska je ale doba elektronických médií. Logicky jsme tedy začali uvažovat o této podobě.

Přes všechna možná úskalí se web dostal do fáze, v jaké ho vidíte právě teď. Chceme vám představit místo, kde si přečtete článek, který vás zajímá, a zanecháte u něj komentář, místo, kam můžete napsat, co jste zažili, z čeho máte radost, co vás rozesmálo, postěžovat si, zanadávat nebo poprosit o radu a pomoc.

Stránky jsou od studentů pro studenty. A hlavně úplně [o fšem]. Stránky pro váš time OFF school. Pokud se vám líbí, nezapomeňte je sdílet, a pokud ne, dejte nám vědět přes sekci „Kontaktujte nás“ a my se pokusíme udělat všechno, co bude v našich silách.

Pro jednodušší orientaci vás provedeme strukturou stránek:

V levé části jsou umístěny články jednotlivých redaktorů i občasných přispěvatelů, vpravo nahoře kalendář akcí, který bychom rádi s vaší pomocí doplňovali o všechno zajímavé v blízkém okolí, vpravo dole máte prostor pro co nejrychlejší sdělení, a to přes facebookovou skupinu „SPĚCHÁ!“

V horní liště na hlavní stránce najdete rubriku „Potřebuji“, ve které, jak doufáme, naleznete řešení svých problémů. A jestliže se vám rady nedostane, případně nedokážete zařadit nikam svou nabídku nebo poptávku, vyhledejte sekci „Kontaktujte nás“ a my rádi vytvoříme další, třeba právě pro vás.